1 (Υ9)
Buyer: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- Published
- 15 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €250,000
- Place of performance
- ΒΑΡΗ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00313645-2025
- Reference
- caf246eb-7d6a-4231-949b-5809061523a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144910Autobuses eléctricos
Description
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μ3
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00313645-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025
Other tenders from ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14_25
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων
- 1 (Υ9)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11_24
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων