ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14_25
Buyer: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- Published
- 30 October 2025
- Submission deadline
- 3 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €135,000
- Place of performance
- ΒΑΡΗ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00717608-2025
- Reference
- 3063e898-4a66-4a1c-8fc6-7228a630d562
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Προμήθεια συστημάτων για ανακάλυψη και χαρακτηρισμό φαρμάκων 4_7
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00717608-2025 · 30 October 2025
- OJS · 209/2025 · 30 October 2025
Other tenders from ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων
- 1 (Υ9)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- 1 (Υ9)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11_24
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων