ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11_24
Buyer: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- Published
- 13 September 2024
- Submission deadline
- 18 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €710,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00549886-2024
- Reference
- 6fa6e2ad-745c-4068-81cb-40adb744018f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ρομποτικό σύστημα σάρωσης ευρείας κλίμακας | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €465,000 |
| 2 | Αυτοματοποιημένο σύστημα xρωματογραφίας στήλης (Flash Purification System) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €25,000 |
| 3 | Πολυπαραμετρικό φασματοφωτόμετρο μικροπλακών | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €60,000 |
| 4 | Φωτόμετρο-Φθορισμόμετρο Μικροπλακών | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €20,000 |
| 5 | Αναλυτής Κυτταρικών λειτουργιών σε πραγματικό χρόνο με αισθητήρα σύνθετης αντίστασης ηλεκτρικού κυττάρου-υποστρώματος | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €80,000 |
| 6 | Σύστημα πολλαπλής ανοσολογικής ανάλυσης Multiplex immunoassay system (Luminex) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €60,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00549886-2024 · 13 September 2024
- OJS · 179/2024 · 13 September 2024
Other tenders from ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- «Προμήθεια Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου 8_19» Α/Α 46
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14_25
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού για Πολυπαραμετρική Ανάλυση Βιολογικών Δειγμάτων
- 1 (Υ9)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας Διάφορων μικρο-οργάνων εργαστηρίου, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
- 1 (Υ9)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11_24