El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesAccelerated procedure

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2024

Buyer: ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΕ

Published
10 April 2024
Submission deadline
25 April 2024, 11:00
Estimated value
€967,866
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00210587-2024
Reference
18cbd9a3-5e01-4190-a156-e1b7dd6bd698
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνής Δημόσιος Διαγωνισμός για την τετράμηνη (4 μήνες) ανάθεση των υπηρεσιών καθαρισμού όλων των οχημάτων (τρόλεϊ, λεωφορείων, υποστηρικτικών βοηθητικών οχημάτων) και όλων των εγκαταστάσεων (κτιριακές εγκαταστάσεις και βοηθητικοί χώροι) της Ο.ΣΥ. Α.Ε.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Κτιριακές Εγκαταστάσεις
EL303
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza €196,237
2 Οχήματα
EL303
90900000 Servicios sanitarios y de limpieza €771,629
3 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΩΝ €967,866

Award criteria

Official publications