Διακήρυξη 05/2024
Buyer: ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΕ
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 29 May 2024, 11:00
- Estimated value
- €201,600,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00261407-2024
- Reference
- 40334907-89f6-4929-b9ec-4b248bc12c77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66114000Servicios de arrendamiento financiero
Description
Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά, με βάση μόνο την τιμή, ανά Τμήμα, για την ανάθεση της σύμβασης παροχής υπηρεσιών μίσθωσης λεωφορείων και παρελκομένων τους, δεκαετούς (10) διάρκειας, εκατό (100) πετρελαιοκίνητων αρθρωτών (με ρυμουλκό) κατηγορίας EURO VI, εκατό (100) πετρελαιοκίνητων κανονικών (διαξονικών), κατηγορίας EURO VI και εκατό (100) απλών ηλεκτρικών αστικών οχημάτων Midi 8.6 ελάχιστης αυτονομίας 180 χλμ, αστικών λεωφορείων από την Ο.ΣΥ. Α.Ε., απάντων μετά των παρελκομένων τους, εκτιμώμενης προϋπολογισθείσας δαπάνης 201.600.000,00€ (μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και δικαιώματος προαίρεσης).
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΡΘΡΩΤΑ (18M) ΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΑ EURO VI Ή ΝΕΟΤΕΡΗ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €72,000,000 |
| 2 | ΚΑΝΟΝΙΚΑ (12M) ΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΑ EURO VI Ή ΝΕΟΤΕΡΗ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €63,600,000 |
| 3 | ΜΕΣΑΙΑ (8,5M) ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €66,000,000 |
| 4 | Lot 4 | — | — |
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς μόνο βάσει τιμής.
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς μόνο βάσει τιμής.
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς μόνο βάσει τιμής.
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς μόνο βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00261407-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024