ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 32/2024
Buyer: ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΕ
- Published
- 7 August 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 11:00
- Estimated value
- €719,056
- Place of performance
- Άγιος Ιωάννης Ρέντης, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00475122-2024
- Reference
- 60a9b7a2-434e-4e76-9159-3434033bc89f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00475122-2024 · 7 August 2024
- OJS · 153/2024 · 7 August 2024