ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 09:00
- Estimated value
- €1,584,466
- Place of performance
- EL613
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00196635-2024
- Reference
- 364b72c8-fd02-45ae-8e93-7da3cf20b3bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77000000Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Description
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ για την ανάδειξη αναδόχων παροχής υπηρεσιών εφαρμογής των Προγραμμάτων Συλλογικής Καταπολέμησης του Δάκου της Ελιάς ετών 2024 και 2025 στους ελαιώνες των Περιφερειακών Ενοτήτων Μαγνησίας και Σποράδων, οι οποίες διακρίνονται σε δύο ομάδες παροχής υπηρεσιών: α) για «τον έλεγχο των δακοπληθυσμών με τη μέθοδο της παγιδοθεσίας με παγίδες τύπου McPhail» και β) για «τον από εδάφους δολωματικό ψεκασμό ελαιοδένδρων»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas | €139,143 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas | €1,445,323 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00196635-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024