Διακήρυξη 08/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 7 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 13:00
- Estimated value
- €231,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00141494-2024
- Reference
- b1fab587-e86c-4b34-95dd-f48ae8e7a41d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Διακήρυξη Προμήθειας Υγειονομικού Υλικού για Φρεγάτες τ. FDI
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33100000 Equipamiento médico | €75,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33100000 Equipamiento médico | €6,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33100000 Equipamiento médico | €90,000 |
| 4 | Τμήμα 4 | 33100000 Equipamiento médico | €60,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00141494-2024 · 7 March 2024
- OJS · 48/2024 · 7 March 2024