Διακήρυξη 08/2024
Buyer: ΥΠΕΘΑ/ΓΕΣ/ΑΣΔΙΘ
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €4,838,710
- Place of performance
- Σαμοθράκη, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00443406-2024
- Reference
- 091f89b6-522c-46e3-92ca-ce085ec4b238
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45216200Trabajos de construcción de edificios e instalaciones militares
Description
Κατασκευή 2 Συγκροτημάτων των 13 Διαμερισμάτων στο Στρατόπεδο «ΔΗΜΟΓΕΡΩΝΤΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΗ» και 1 Συγκροτήματος των 13 Διαμερισμάτων εντός ΝΑΣΣΘ στην νήσο Σαμοθράκη
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00443406-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024