Διακήρυξη 05/2024
Buyer: ΥΠΕΘΑ/ΓΕΣ/ΑΣΔΙΘ
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 24 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €3,225,806
- Place of performance
- Ορεστιάδα, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00445019-2024
- Reference
- 4f0910cf-6a3a-4ae3-a524-bbc403f50777
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45216200Trabajos de construcción de edificios e instalaciones militares
Description
Διακήρυξη ανοικτής διαδικασίας για την Κατασκευή 2 Συγκροτημάτων των 13 Διαμερισμάτων στο Στρατόπεδο «ΣΤΑΘΑΤΟΥ» στη Δημοτική Ενότητα Ορεστιάδας
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00445019-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024