Διακήρυξη 03/2024
Buyer: ΥΠΕΘΑ/ΓΕΣ/ΑΣΔΙΘ
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 17 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €3,225,806
- Place of performance
- Κομοτηνή, EL513
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00443304-2024
- Reference
- 32c055bb-e0c0-433a-93a3-4b96bfdff72e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45216200Trabajos de construcción de edificios e instalaciones militares
Description
Διακήρυξη ανοικτής διαδικασίας για την Κατασκευή 2 Συγκροτημάτων των 13 Διαμερισμάτων στα Στρατόπεδα «ΠΑΡΑΣΧΟΥ» και «ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ» στη Δημοτική Ενότητα Κομοτηνής
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00443304-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024