Διακήρυξη 07/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 6 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 13:00
- Estimated value
- €775,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00136082-2024
- Reference
- 28a01700-8150-48a8-862d-3756dec0dff1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182300Aparatos de cirugía cardíaca
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο για την Προμήθεια Υγειονομικού Υλικού
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00136082-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024