El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚ. 4/25

Buyer: Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)

Published
16 June 2025
Submission deadline
14 July 2025, 15:00
Estimated value
€125,645
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00386611-2025
Reference
22ec7251-cd50-4d62-bc20-d74c9afc4365
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προκήρυξη ηλεκτρονικού, ανοικτού, άνω των ορίων, μειοδοτικού διαγωνισμού για την προμήθεια υγρών καυσίμων για τις ανάγκες των Υπηρεσιών της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας-Θράκης σε ένδεκα Περιφερειακές Ενότητες αρμοδιότητάς της, για το έτος 2026 φορέα/ειδ. φορέα 1907-999-03, 1907-999-01,1907-101-00

Lots (22)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1 Δράμα-Αμόλυβδη βενζίνη
EL514
09132100 Gasolina sin plomo €3,629
2 Τμήμα 2 Δράμα-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL514
09135100 Petróleo para calefacción €4,839
3 Τμήμα 3 Αλεξ/πολη-Πετρέλαιο κίνησης
EL511
09134100 Gasoil €6,048
4 Τμήμα 4 Αλεξ/πολη-Αμόλυβδη βενζίνη
EL511
09132100 Gasolina sin plomo €2,823
5 Τμήμα 5 Αλεξ/πολη-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL511
09135100 Petróleo para calefacción €5,242
6 Τμήμα 6 Βέροια-Πετρέλαιο κίνησης
EL521
09134100 Gasoil €2,016
7 Τμήμα 7 Βέροια-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL521
09135100 Petróleo para calefacción €8,065
8 Τμήμα 8 Θεσσαλονίκη-Πετρέλαιο κίνησης
EL522
09134100 Gasoil €14,919
9 Τμήμα 9 Θεσσαλονίκη-Αμόλυβδη βενζίνη
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €10,484
10 Τμήμα 10 Θεσσαλονίκη-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €2,823
11 Τμήμα 11 Καβάλα-Πετρέλαιο κίνησης
EL515
09134100 Gasoil €1,210
12 Τμήμα 12 Καβάλα-Αμόλυβδη βενζίνη
EL515
09132100 Gasolina sin plomo €2,823
13 Τμήμα 13 Καβάλα-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL515
09135100 Petróleo para calefacción €8,871
14 Τμήμα 14 Κιλκίς-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL523
09135100 Petróleo para calefacción €6,290
15 Τμήμα 15 Ξάνθη-Αμόλυβδη βενζίνη
EL512
09132100 Gasolina sin plomo €968
16 Τμήμα 17 Έδεσσα-Αμόλυβδη βενζίνη
EL524
09132100 Gasolina sin plomo €645
17 Τμήμα 18 Κατερίνη-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL525
09135100 Petróleo para calefacción €8,871
18 Τμήμα 19 Κομοτηνή-Πετρέλαιο κίνησης
EL513
09134100 Gasoil €4,839
19 Τμήμα 20 Κομοτηνή-Αμόλυβδη βενζίνη
EL513
09132100 Gasolina sin plomo €8,871
20 Τμήμα 21 Κομοτηνή-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL513
09135100 Petróleo para calefacción €12,097
21 Τμήμα 22 Πολύγυρος-Πετρέλαιο Θέρμανσης
EL527
09135100 Petróleo para calefacción €6,855
22 Τμήμα 16 Ξάνθη-Πετρέλαιο θέρμανσης
EL512
09135100 Petróleo para calefacción €2,419

Award criteria

Official publications

Other tenders from Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)