2/25 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 7 ΝΟΜΟΙ 2026_2027
Buyer: Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €155,887
- Place of performance
- EL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00299435-2025
- Reference
- 59244ee1-4569-4cdc-bf33-6f96d59b2ac6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Προκήρυξη ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς (άνω των ορίων) μειοδοτικού διαγωνισμού, για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας (CPV-90911200-8 ) σε δεκαπέντε κτήρια που στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας-Θράκης (Α.Δ.Μ.-Θ.): δεκατρία τμήματα σε έξι Πόλεις (Δράμα,Αλεξανδρούπολη,Καβάλα,Ξάνθη,Κομοτηνή,Πολύγυρος) για χρονικό διάστημα εικοσιτεσσάρων μηνών (Ιανουάριος 2026- Δεκέμβριος 2027) και δυο τμήματα στην Πόλη των Σερρών για 21 μήνες (Διακήρυξη αρ.2/25),
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜ. 1 ΚΤΗΡΙΟ ΔΡΑΜΑΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €10,569 |
| 2 | ΤΜ.2 ΚΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ, | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €11,743 |
| 3 | ΤΜ.3 ΤΔΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €7,046 |
| 4 | ΤΜ.4 ΤΑΔ ΚΑΒΑΛΑΣ, | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €9,394 |
| 5 | ΤΜ.5 ΚΑΒΑΛΑ Δ/ΝΣΗ ΥΔΑΤΩΝ ΤΜ. ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €11,743 |
| 6 | ΤΜ.6 ΤΔΟ.ΤΜ ΓΡΑΜΜ ΞΑΝΘΗΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €14,092 |
| 7 | ΤΜ. 7 ΤΑΔ Ν. ΞΑΝΘΗΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €5,284 |
| 8 | ΤΜ. 8 Τ.Κ.Υ.Υ.Π Α.Μ-Θ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €5,284 |
| 9 | ΤΜ.9 Δ/νση Αλλοδαπών και Μετανάστευσης Α.Μ.Θ., | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €7,046 |
| 10 | ΤΜ.10 Τοπικής Αυτ/σης&Ν.Π. Κομοτηνής | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €7,046 |
| 11 | ΤΜ. 11 ΔΑΥ ΑΜΘ ΚΑΙ ΤΕΥΠΔΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €9,394 |
| 12 | ΤΜ. 12 ΔΙΠΕΧΩΣΧ ΑΜΘ ΚΟΜΟΤΗΝΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €11,743 |
| 13 | ΤΜ. 13 ΤΔΟ ΤΑΔ Ν. ΣΕΡΡΩΝ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €16,440 |
| 14 | ΤΜ. 14 ΔΤΕ ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €10,275 |
| 15 | ΤΜ. 15 ΤΔΟ ΤΑΔ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €18,789 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά δεκαπέντε της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
Official publications
- TED · 00299435-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- 1/26
- 1/24
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας
- 2/25 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 7 ΝΟΜΟΙ 2026_2027
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΗΠΩΝ ΕΒΡΟΥ
- ΔΙΑΚ. 4/25
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας