Δ.8/2024
Buyer: Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 6 November 2024, 14:00
- Estimated value
- €216,376
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00592653-2024
- Reference
- 591a9445-bb15-4a99-9f0b-8926cafc90e5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09344000Radioisótopos
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια ορισμένων ειδών ραδιοϊσοτόπων – ραδιοφαρμάκων
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 09344000 Radioisótopos | €13,200 |
| 2 | TMHMA 2 | 09344000 Radioisótopos | €800 |
| 3 | TMHMA 3 | 09344000 Radioisótopos | €320 |
| 4 | TMHMA 4 | 09344000 Radioisótopos | €31,500 |
| 5 | TMHMA 5 | 09344000 Radioisótopos | €1,056 |
| 6 | TMHMA 6 | 09344000 Radioisótopos | €2,700 |
| 7 | TMHMA 7 | 09344000 Radioisótopos | €106,600 |
| 8 | TMHMA 8 | 09344000 Radioisótopos | €32,800 |
| 9 | TMHMA 9 | 09344000 Radioisótopos | €2,800 |
| 10 | TMHMA 10 | 09344000 Radioisótopos | €600 |
| 11 | TMHMA 11 | 09344000 Radioisótopos | €24,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00592653-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024
Other tenders from Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…