Δ.6/2024
Buyer: Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 6 November 2024, 14:00
- Estimated value
- €243,011
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00591087-2024
- Reference
- 3e2c4e61-76dc-41c2-9568-60612db5f877
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33171000Instrumentos de anestesia y reanimación
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια ορισμένων ειδών αναισθησιολογικού υλικού
Lots (69)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €7,627 |
| 2 | TMHMA 2 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €24,770 |
| 3 | TMHMA 3 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €1,062 |
| 4 | TMHMA 4 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €412 |
| 5 | TMHMA 5 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €980 |
| 6 | TMHMA 6 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €22 |
| 7 | TMHMA 7 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €84 |
| 8 | TMHMA 8 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €135 |
| 9 | TMHMA 9 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €180 |
| 10 | TMHMA 10 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €135 |
| 11 | TMHMA 11 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €6,520 |
| 12 | TMHMA 12 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €43 |
| 13 | TMHMA 13 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €72 |
| 14 | TMHMA 14 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €576 |
| 15 | TMHMA 15 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €576 |
| 16 | TMHMA 16 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €216 |
| 17 | TMHMA 17 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €576 |
| 18 | TMHMA 18 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €200 |
| 19 | TMHMA 19 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €230 |
| 20 | TMHMA 20 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €300 |
| 21 | TMHMA 21 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €430 |
| 22 | TMHMA 22 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €280 |
| 23 | TMHMA 23 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €4,500 |
| 24 | TMHMA 24 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €875 |
| 25 | TMHMA 25 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €298 |
| 26 | TMHMA 26 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €1,785 |
| 27 | TMHMA 27 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €1,785 |
| 28 | TMHMA 28 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €595 |
| 29 | TMHMA 29 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €100 |
| 30 | TMHMA 30 | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | €300 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00591087-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024
Other tenders from Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…