C50-es psz. dízelmozdony restaurálása
Buyer: Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 29 April 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00189546-2024
- Reference
- d81145e8-cc97-40c0-b9ce-497e8a1e6914
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Vállalkozási szerződés 1 darab C50-es psz. dízelmozdony nem üzemképes állapotra történő restaurálása, szállítása.
Award criteria
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab, C50-es psz. dízelmozdony nem üzemképes restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás elkészítésével együtt)
- Quality — restaurálandó járműbe beépítésre kerülő alkatrészekre, valamint a teljes restaurálási munkára vonatkozóan vállalt jótállás időtartama (hónapban megadva) (24 hónapnál alacsonyabb érték megajánlása…
- Quality — szerződés teljesítésében részt vevő, az Ajánlati Felhívás BT-750 pont M.1.1 pontjában megadott alkalmassági követelmény szerinti gépészmérnök szakember 36 hónapot meghaladó gépészmérnök szakmai…
- Price — Vállalkozói díj
Official publications
- TED · 00189546-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024
Other tenders from Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Egyéb költöztetés, szállítmányozás, KM
- Ikarus 405 restaurálás
- Villamos restaurálás (1000-es) 2 részben
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Szerverszolgáltatás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Ikarus 405 restaurálás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- C50-es psz. dízelmozdony restaurálása
- 6 darab gépjármű felújítása