Armaturna mreža i stupovi Rebioforests
Buyer: HRVATSKE ŠUME d.o.o.
- Published
- 11 April 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 12:00
- Estimated value
- €32,400
- Place of performance
- HR026
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00235445-2025
- Reference
- 0285ff25-75c5-48ca-a4b4-20d646a9b41b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44312000Alambre para cercas
Description
Predmet nabave je isporuka armaturnih mreža (grupa 1.) i stupova (grupa 2.), sa prijevozom i istovarom robe (istovar na zemlju) na lokaciji naručitelja, koje se nabavlja u sklopu projekta „Jačanje prekograničnog kapaciteta za bolju klimatsku otpornost šumskih ekosustava naprednom procjenom, testiranjem i demonstracijom rješenja za obnovu ekosustava - REBIOFORESTS ", ref. br. 538-10-3-1-1/433-24-175 iz Interreg VI-A IPA Programa Hrvatska – Srbija 2021.-2027.; UGOVOR O DODJELI SUBVENCIJE, HR-RS00062. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima i Obrascima Tehničkih specifikacija za grupu 1. i grupu 2., koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji o nabavi i Troškovnicima (ili boljih karakteristika). Jamstveni rok na var na armaturnu mrežu iznosi minimalno 10 godina. Stupovi mogu biti izrađeni od hrasta lužnjaka ili običnog bagrema, kao piljena građa, bez kore.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Armaturna mreža | 44312000 Alambre para cercas | €22,800 |
| 2 | Stupovi | 44312000 Alambre para cercas | €9,600 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje jamstveni rok na var. Neispravna roba ili dijelovi mogu biti uzrok prijevremene zamjene proizvoda. Jamstvo na var potiče…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje vrstu drva za izradu stupova, koji se isporučuju kao piljena građa, bez kore. S obzirom da vrsta drva utječe na vijek trajanja…
Official publications
- TED · 00235445-2025 · 11 April 2025
- OJS · 72/2025 · 11 April 2025