Αρ.Διακήρυξης 38118/1-7-2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ (Μ.Α.Π.) ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2024 ΚΑΙ 2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
- Published
- 3 July 2024
- Submission deadline
- 20 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €382,264
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00395415-2024
- Reference
- 41d90655-0d09-471e-ab2a-134d887301f6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35113400Ropa de protección y de seguridad
- 18444000Tocados de protección
- 18141000Guantes de trabajo
- 18830000Calzado de protección
- 18143000Indumentaria de protección
Description
Προμήθεια μέσων ατομικής προστασίας (Μ.Α.Π) εργαζομένων Δήμου Καλαμαριάς για τα έτη 2024 και 2025, συνολικής προϋπολογισμθείσας δαπάνης ποσού 474.007,60€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% και προαίρεσης)
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική απόφαση προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00395415-2024 · 3 July 2024
- OJS · 128/2024 · 3 July 2024