ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
- Published
- 4 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 16:00
- Estimated value
- €448,043
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00668170-2024
- Reference
- 865ecda8-ccf5-4aa2-a514-c5679122ccb3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34430000Bicicletas
- 31681500Dispositivos de realimentación
- 32440000Equipo de telemetría y equipo terminal
- 48781000Paquetes de software de gestión de sistemas
- 51612000Servicios de instalación de equipo para procesamiento de la información
- 34144512Vehículos compactadores de basuras
- 39113300Banquetas
- 72212000Servicios de programación de software de aplicación
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού για τα Υποέργα: 4 : Προμήθεια και Εγκατάσταση Σταθμών Κοινόχρηστων Ποδηλάτων, 6: Προμήθεια Ηλεκτρικού Απορριμματοφόρου, 7: Προμήθεια και εγκατάσταση ηλιακών καθισμάτων (παγκάκια), 8: Προμήθεια και εγκατάσταση συστημάτων έξυπνης πόλης και βιώσιμης κινητικότητας για την υλοποίηση της Πράξης"ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ" με Κωδικό ΟΠΣ 5034918 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020»
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 - Προμήθεια και Εγκατάσταση Σταθμών Κοινόχρηστων Ποδηλάτων | 34430000 Bicicletas | €108,080 |
| 2 | Τμήμα 2 - Προμήθεια Ηλεκτρικού Απορριμματοφόρου | 34144512 Vehículos compactadores de basuras | €133,334 |
| 3 | Τμήμα 3 - Προμήθεια και εγκατάσταση ηλιακών καθισμάτων (παγκάκια) | 39113300 Banquetas | €39,100 |
| 4 | Τμήμα 4 - Σύστημα ασύρματης πρόσβασης στο διαδίκτυο (Wifi), έξυπνης διαχείρισης απορριμμάτων , αποτροπής αντικοινωνικής στάθμευσης και ενημέρωσης κοινού)) | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €79,529 |
| 5 | Τμήμα 5 - Σύστημα Χαρτογράφησης των θέσεων στάθμευσης και των ραμπών ΑμΕΑ στην περιοχή παρέμβασης του ΑΚΕ Δήμου Καλαμαριάς | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | €10,000 |
| 6 | Τμήμα 6 - Σύστημα Έξυπνων Πεζοδιαβάσεων | 31700000 Material electrónico, electromecánico y electrotécnico | €78,000 |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης είναι η βέλτιστη σχέση ποιότητας τιμής
Official publications
- TED · 00668170-2024 · 4 November 2024
- OJS · 214/2024 · 4 November 2024