ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 28 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €293,443
- Place of performance
- ΒΟΛΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00709856-2025
- Reference
- bc2c6438-685c-43d8-88d0-b5a7822c908a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
28/2025,376988
Official publications
- TED · 00709856-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ
- 13/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΙΡΙΟΥ
- ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- 22/2026 «Aναλώσιμα υλικά αποστείρωσης (CPV 33695000-8)»
- «Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων» του Νοσοκομείου (παλαιά και νέα πτέρυγα Νοσοκομείου) (90911200-8) με δικαίωμα προαίρεσης
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ με αριθμ. 39/2025 μεικτής σύμβασης για το υποέργο 4 και υποέργο 5 της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ…
- ΥΠΟΕΡΓΟ 1: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν. ΒΟΛΟΥ» «ΠΠΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2021-2025»
- 378403
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- Υποέργο 2 «ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΙΑΤΡΕΙΩΝ & ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (38434540-3)»