378403
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ
- Published
- 31 October 2025
- Submission deadline
- 28 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,002,419
- Place of performance
- ΒΟΛΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00720575-2025
- Reference
- 76a78177-23d1-4cfe-aad6-7ed7002537b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50710000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
Description
«ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΙΡΙΟΥ(50710000-5)»
Official publications
- TED · 00720575-2025 · 31 October 2025
- OJS · 210/2025 · 31 October 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ
- 13/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΙΡΙΟΥ
- ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- 22/2026 «Aναλώσιμα υλικά αποστείρωσης (CPV 33695000-8)»
- «Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων» του Νοσοκομείου (παλαιά και νέα πτέρυγα Νοσοκομείου) (90911200-8) με δικαίωμα προαίρεσης
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ με αριθμ. 39/2025 μεικτής σύμβασης για το υποέργο 4 και υποέργο 5 της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ…
- ΥΠΟΕΡΓΟ 1: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν. ΒΟΛΟΥ» «ΠΠΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2021-2025»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- Υποέργο 2 «ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΙΑΤΡΕΙΩΝ & ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (38434540-3)»