507407-Α/Δ 170kV SF6 ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΩΝ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 12:00
- Estimated value
- €1,780,840
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00635439-2024
- Reference
- 857984a2-3008-4223-a28b-214f9e91af48
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31214100Interruptores
Description
507407-Α/Δ 170kV SF6 ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΩΝ
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00635439-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- 508501_ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΟΝΩΤΙΚΩΝ ΕΛΑΙΩΝ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΩΝ
- Προμήθεια Συγκροτημάτων Μεταλλοενδεδυμένων Πινάκων Διανομής 20 (24) kV
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΟΡΗΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΦΟΡΤΙΟΥ Μ.Τ. ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΩΝ ΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ
- «Παροχή Υπηρεσιών Συλλογής, Μεταφοράς και Διάθεσης Επικίνδυνων Αποβλήτων»
- 506502_ Φορητές Συσκευές Βραχυκύκλωσης και Γείωσης Χαμηλής Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- 506402_Προμήθεια Αυτόματων Βηματικών Ρυθμιστών Τάσης για δίκτυα Διανομής Μέσης Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ