194/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟY ΕΞΟΠΛΙΣΜΟY
Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 2 December 2024
- Submission deadline
- 13 January 2025, 14:00
- Estimated value
- €519,139
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00732128-2024
- Reference
- 851e7a4b-376f-4125-bf62-b08b48dcf9b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692000Soluciones medicinales
Description
194/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού π/υ άνω των ορίων για την Προμήθεια ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ (CPV: 33692000-7)» ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ, ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 519.138,80€ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΦΠΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ 643.732,10€, ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ - ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ). Συστημικός αριθμός: 362822, 362874,362878,362879
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 362822 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΠΗΞΕΩΣ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΩΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΔΥΟ (2) ΑΥΤΟΜΑΤΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΠΗΞΕΩΣ»(ΔΥΟ ΙΔΙΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ, ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΤΕΠ | 33692000 Soluciones medicinales | €415,409 |
| 2 | 362874 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΙΜΑΤΟΠΕΤΑΛΙΑΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΑΝΤΙΑΙΜΑΤΟΠΕΤΑΛΙΑΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΩΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΝΑΝ (1) ΑΝΑΛΥΤΗ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΝΤΙΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ | 33692000 Soluciones medicinales | €8,000 |
| 3 | 362878 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ με ταυτόχρονη παραχώρηση αναλυτών ελέγχου αιμοπεταλιακής λειτουργίας και παρακολούθησης αντιαιμοπεταλιακής αγωγής | 33692000 Soluciones medicinales | €50,400 |
| 4 | 362879 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΜΈΤΡΗΣΗ HIT IgG ΚΑΙ ADAMTS13 activity ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΩΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΑΝΑΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΟΦΩΤΑΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΜΈΤΡΗΣΗ HIT IGG ΚΑΙ ADAMTS13 ACTIVITY | 33692000 Soluciones medicinales | €45,330 |
| 5 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | — | €519,139 |
Award criteria
- Quality — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ - ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Quality — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ - ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Quality — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ - ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Quality — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ - ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Quality
Official publications
- TED · 00732128-2024 · 2 December 2024
- OJS · 234/2024 · 2 December 2024