1/25 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΣΠΕ 2025_2027
Buyer: Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- Published
- 21 January 2025
- Submission deadline
- 24 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €286,748
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00041828-2025
- Reference
- 0ff3da7e-96a7-4527-bdd7-93cb6c37857c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Προκήρυξη ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς (άνω των ορίων) μειοδοτικού διαγωνισμού, για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας (CPV-90911200-8 ) σε οκτώ κτήρια που στεγάζονται οι Υπηρεσίες της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας-Θράκης (Α.Δ.Μ.-Θ.) σε πέντε Πόλεις (Βέροια, Θεσσαλονίκη, Κιλκίς, Έδεσσα, Κατερίνη) για χρονικό διάστημα εικοσιτεσσάρων μηνών (Ιανουάριος 2026- Δεκέμβριος 2027) και σε τρια κτήρια στην Πόλη της Θεσσαλονίκης για τριάντα τρεις μήνες (Απρίλιος 2025-Δεκέμβριος 2027) (Διακήρυξη αρ.1/25), με παραχώρηση δικαιώματος συμμετοχής κατ’ αποκλειστικότητα σε ΚΟΙΣΠΕ του άρθρου 12 του ν.2716/99 ή άλλους οικονομικούς φορείς της παρ.1 του άρθρου 20 ν.4412/2016
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΤΗΡΙΟ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΡΩΣΣΙΔΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 2 | ΚΤΗΡΙΟ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 3 | ΚΤΗΡΙΟ ΘΕΜ. ΣΟΦΟΥΛΗ 62Α | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 4 | ΚΤΗΡΙΟ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 28-ΔΗΜ. ΚΑΡΑΟΛΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 5 | ΚΤΗΡΙΟ Λ. ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 32 | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 6 | ΚΤΗΡΙΟ ΣΤΡΩΜΝΙΤΣΗΣ 53 | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 7 | ΚΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΡΙΑΔΝΗΣ 2 ΒΕΡΟΙΑ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 8 | ΚΤΗΡΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 89 ΒΕΡΟΙΑ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 9 | ΚΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21 ΚΙΛΚΙΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 10 | ΚΤΗΡΙΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 11 | ΚΤΗΡΙΟ ΚΙΤΡΟΥΣ 41 ΚΑΤΕΡΙΝΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά ένδεκα της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση την ανά μήνα χαµηλότερη τιµή σε ευρώ προ ΦΠΑ.
- Price
Official publications
- TED · 00041828-2025 · 21 January 2025
- OJS · 14/2025 · 21 January 2025
Other tenders from Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- 1/26
- 1/24
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας
- 2/25 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 7 ΝΟΜΟΙ 2026_2027
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΗΠΩΝ ΕΒΡΟΥ
- ΔΙΑΚ. 4/25
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας