1/24
Buyer: Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €796,000
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671352-2024
- Reference
- 6bd32ff1-6d24-461a-a480-7c7aa0647cf9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Προκήρυξη ηλεκτρονικού ανοικτού διεθνούς (άνω των ορίων) μειοδοτικού διαγωνισμού, για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας (CPV-90911200-8 ) στις εγκαταστάσεις των Συνοριακών Σταθμών: α) Ευζώνων, β) Προμαχώνα και γ) Κήπων – Καστανέων - Ορμένιου χωρικής αρμοδιότητας Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας – Θράκης, για χρονικό διάστημα είκοσι τεσσάρων μηνών (2026-2027).
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Σ.Σ. ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 2 | Σ.Σ. ΚΗΠΩΝ-ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΟΡΜΕΝΙΟΥ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 3 | Σ.Σ. ΕΥΖΩΝΩΝ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά τριών της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση τη συνολικά χαµηλότερη τιµή και για το σύνολο των είκοσι…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης για κάθε ένα τμήμα εκ των συνολικά τριών της παρούσας θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά με βάση τη συνολικά χαµηλότερη τιµή και για το σύνολο των είκοσι…
- Price
Official publications
- TED · 00671352-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης (Α.Δ.Μ-Θ)
- 1/26
- 1/24
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΥΖΩΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας
- 2/25 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 7 ΝΟΜΟΙ 2026_2027
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΔΙΚΟΥ ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΗΠΩΝ ΕΒΡΟΥ
- ΔΙΑΚ. 4/25
- Διαχειριστικό σχέδιο υδάτων λίμνης Βιστωνίδας και οριοθέτηση - καθορισμός αιγιαλού - παραλίας