El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya M.P., S.L., en endavant SUMAR, disposa de varis centres gestionats que cal poder enviar i signat contractes laborals a traves d’un programari. En aquest document es descriu la necessitat de contractar el servei de generació de signatures biomètriques per signar contractes (documents PDF) de SUMAR. Actualment l’empresa SUMAR compta amb una plantilla que està al voltant d’unes 1.400 persones treballadores repartides entre uns 60 centres diferents des dels quals es presten serveis d’acció social. Des de l’àrea de Gestió de Persones es disposa i s’utilitza el servei de signatura Vidsigner que serveix per signar contractes i renovacions de contractes realitzats entre les persones empleades per SUMAR i el responsable de la pròpia empresa utilitzant tecnologia basada amb signatura biomètrica recollida des de tauletes. Fins a la data actual SUMAR disposa de 43 llicències contractades del servei de VIDSIGNER que permet als seus treballadors signar documents electrònics mitjançant signatura biomètrica utilitzant 21 dispositius o tauletes diferents.

Expediente 264/2024 · Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Licitación pública de suministros convocada por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL (Girona). Con valor estimado de 10.891 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-04. Expediente 264/2024.

Importes y cifras

10.891 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
264/2024
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2024-10-24
Fin de presentación de ofertas
2024-11-04

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
PEAKWAY, S.L. Formalizado 9.076 € 2024-11-09

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-10-24
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-11-08
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-08

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Ver el órgano →