El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya M.P., S.L., en endavant SUMAR, disposa d’un contracte amb venciment Juny 2024 i sense possibilitat a pròrrogues en subministrament d’equips informàtics (portàtils, sobretaula, monitors, telefonia mòbil i comunicacions). Es necessari poder donar continuïtat al subministrament del maquinari, sigui per renovar dispositius obsolets o per a noves incorporacions. En aquest sentit, es necessària la contractació de referència.

Expediente 190/2024 · Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Licitación pública de suministros convocada por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL (Cataluña). Con valor estimado de 150.360 €. Procedimiento restringido. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-07-22. Expediente 190/2024.

Importes y cifras

150.360 €
Valor estimado
4
Lotes

Datos del expediente

Expediente
190/2024
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Restringido
Sistema de contratación
Contrato basado en un Sistema Dinámico de Adquisición
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2024-07-11
Fin de presentación de ofertas
2024-07-22

Códigos CPV

Lotes (4)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Ordinadors portàtils
2 Monitors
3 Lot 3
4 Lot 4

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
TEKNO SERVICE SL · Lote 1 Formalizado 26.760 € 2024-08-05
TEKNO SERVICE SL · Lote 2 Formalizado 1.978 € 2024-08-05

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-07-11
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-26
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-07-26
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-08-05
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-08-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Ver el órgano →