El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

Expediente CONT-000026-2026 · Ajuntament de Gelida

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Gelida (Barcelona). Con valor estimado de 20.145 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-10. Expediente CONT-000026-2026.

Importes y cifras

20.145 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CONT-000026-2026
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Gelida
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-27
Fin de presentación de ofertas
2026-09-10

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-27

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Gelida

Ver el órgano →