Subministrament mitjançant rènting de 8 motos policials urbanes a través de l’Acord marc de mobilitat sostenible, amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis.
Expediente AAMU-00641/2025 · Ajuntament de Terrassa
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Terrassa (Barcelona). Con valor estimado de 111.429 €. Procedimiento abierto. Expediente AAMU-00641/2025.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- AAMU-00641/2025
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Terrassa
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-31
Códigos CPV
- 34410000Motocicletas
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| COOLTRA MOTOS SL | Adjudicado | 111.429 € | 2025-01-29 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-31 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Terrassa
Ver el órgano →- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en el “Projecte de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers de la ciutat de Terrassa. Fase 1” mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunyade l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Servei de Redacció del projecte d’urbanització i d'obra local ordinària en espai públic per a la reposició del col·lector del carrer Ample mitjançantl’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Serveis de Coordinació de Seguretat i Salut de les obres definides en la Memòria valorada de repintat dels barris de ca n’Anglada, la Cogullada i Torresana, mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-31
- Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Redacció del projecte d'obra local ordinària de construcció dels murs d’accés de vehicles al centre cívic i comunitari de Terrassa-Centre mitjançant l'Acord Marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en la “Memòria valorada de renovació del paviment en diferents trams de carrer de la ciutat de Terrassa”, concretament uns trams dels carrers Cardaire, Navas de Tolosa i Mare de Deu de l’Esperança mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Subministrament en règim d’adquisició, d’escenaris per al Servei de Qualitat Democràtica de l’Ajuntament de Terrassa, mitjançant l’Acord marc de subministrament de material logístic i serveis associats per a l’organització d’actes amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en LOTS 3 i 5 del “Projecte de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers de la ciutat de Terrassa. Fase 2” mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Servei de Redacció del Projecte d’urbanització i d’obra local ordinària de millora del drenatge de la plaça Catalunya mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-27