El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

SUBMINISTRAMENT ISERVEIS DE MUNTATGE, DESMUNTATGE D’ESTANDS I DE MOBILIARI I EQUIPAMENT INTERIOR PER DUR A TERME ELS ESDEVENIMENTS FIRALS (PROPIS I EXTERNS) QUE TINDRÀN LLOC DURANT EL PRIMER SEMESTRE DE2026 A LAFIRA DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT (Tirso de Molina 34 CP 08940, Cornellà de Llobregat): - Subministrament de estands d’exposició. - L’arrendament dels serveis de muntatge, desmuntatge d’estands. - L’arrendament de mobiliari corresponent. - L’equipament interior dels estands. - El manteniment dels estands, mobiliari i equipament interior, que haurà de fer-se mitjançant la posada a disposició durant els dies de la fira permanent, d’una persona de manteniment especialitzada en temes d’electricitat. - Inclou el transport sense un mínim de comanda. Inclou les següents tasques: • Transport, muntatge i desmuntatge. • Posada a disposició per al seu ús i gaudiment, segons el seu destí. • Adscripció a l’execució del contracte de lacoordinació i supervisió general del servei, el seguiment del seu correcte funcionament, neteja, reparació, així com respondre de qualsevol incidència que es produeixi dins les diferents fires. • Adscripció de qualsevol mitjà material o personal necessari per complir amb l’objecte del contracte, així com mitjans auxiliars que siguin imprescindibles per tal de poder donar aquest servei en perfecte estat d’ús i funcionament.

Expediente Exp 25-91 POSS estands esdeveniments firals · Procornellà

Licitación pública de suministros convocada por Procornellà (Barcelona). Con valor estimado de 59.382 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-11-17. Expediente Exp 25-91 POSS estands esdeveniments firals.

Importes y cifras

59.382 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
Exp 25-91 POSS estands esdeveniments firals
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Procornellà
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
6 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-10-30
Fin de presentación de ofertas
2025-11-17

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-10-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Procornellà

Ver el órgano →