El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

Subministrament, instal·lació, posada en marxa i desinstal·lació de 5 espais “Showroom“ a diferents comerços de Viladecans, així com el servei de formació i de creació i gestió de continguts als espais “Showroom” i altres pantalles de la ciutat, finançat parcialment per la Unió Europea, Next Generation EU, amb mesures de contractació pública sostenible, de conformitat amb l’establert al present plec de clàusules administratives particulars (PCAP) i al plec de prescripcions tècniques (PPT). Un espai “Showroom” és un espai físic dins d’un equip digital que permet al comerç exhibir productes o serveis de forma interactiva i atractiva, permetent a l’establiment obtenir mètriques d’utilitat i a l’usuari explorar productes, obtenir informació sobre característiques i preus dins d’una experiència personalitzada.

Expediente AOE/AGI/Contractació/2024/34-13/2024/CSERV · Ajuntament de Viladecans

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Viladecans (Barcelona). Con valor estimado de 99.473 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-12. Expediente AOE/AGI/Contractació/2024/34-13/2024/CSERV.

Importes y cifras

99.473 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
AOE/AGI/Contractació/2024/34-13/2024/CSERV
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Viladecans
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-08-02
Fin de presentación de ofertas
2024-09-12

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN S.L.U. Formalizado 88.509 € 2024-10-04

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-08-02
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-10-01
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-10-08

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Viladecans

Ver el órgano →