El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UE

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d’una cabina radiològica certificada composta per un tub de raigs X de microfocus amb resolució mínima de 20 μm i una cabina associada de dimensions externes màximes de 2.3 m x 1.2 m x 2.2 m. També forma part de l’objecte la formació en l’ús de la cabina; així com, el transport i instal·lació a les nostres instal·lacions. El termini de garantia obligatòria és de 3 anys. Aquest contracte respon als objectius del projecte següent: Tecnologies avançades per l’exploració de l’univers, de l’àrea d’Astrofísica i Física d’Altes Energies, finançat mitjançant el conveni número 021195 de data 19 de desembre de 2022 entra la Universitat de Barcelona, l’Institut de Física d’Altes Energies (IFAE), l’Institut d’Estudis Espacials de Catalunya (IEEC), l’Agència Estatal, Consell Superior de Investigacions Científiques (CSIC) i la Universitat Politècnica de Catalunya (UPcL), en el marc dels Plans Complementaris d’R+D+I del Govern d’Espanya que formen part de la component 17 del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència. El contracte estarà finançat per la Unió Europea – Next Generation EU (MICIU/PRTR-C17.I1) i pel Departament de Recerca i Universitats de la Generalitat de Catalunya. IP: Xavier Luri Carrascoso.

Expediente 2025/95 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 110.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-07-24. Expediente 2025/95.

Importes y cifras

110.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2025/95
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
6 meses
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-07-09
Fin de presentación de ofertas
2025-07-24

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Novadep Scientific SL Formalizado 105.000 € 2025-10-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-07-09
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-09-19
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-10-14

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →