El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

subministrament, instal·lació i posada en marxa d’un equip de cromatografia líquida d’ultra alta pressió amb detector de fluorescència i detector de fotodíodes (UHPLC-FL-DAD) incloent el software i l’equip informàtic pel seu control per als laboratoris de l’edifici de recerca (Gaudí) del Campus de l’Alimentació de Torribera de la Universitat de Barcelona (veure la descripció tècnica detallada en el plec de prescripcions tècniques (des d’ara PPT). Aquest contracte inclou formació del sistema que consistirà en explicar el funcionament de tots i cadascun dels sistemes; així com, els aspectes bàsics de la configuració tècnica. S’ha de garantir l’assistència tècnica tot i que no forma part de l’objecte del contracte. Cada actuació tècnica es facturarà a banda. El contracte esta cofinançat per: Avances científicos sobre la etiología, los parámetros diagnósticos y la gestión dietética de la intolerancia a la histamina alimentaria (2021 – 2025) . Ref. PID2020-117670RB-C21, finançat pel MCIN/AEI/. IP Maria del Carmen Vidal Carou i Maria Luz Latorre Moratall Desarrollo de productos de tomate sostenibles para mejorar el eje microbiota-intestino-cerebro: de la granja a la mesa y la salud (2021-2024). Ref. PID2020-114022RB-I00, finançat pel MCIN/AEI/. IP: Rasa María Lamuela i Anna Vallverdú

Expediente 2023/201 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 81.530 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-06. Expediente 2023/201.

Importes y cifras

81.530 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/201
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-10-20
Fin de presentación de ofertas
2023-11-06

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
WATERS CROMATOGRAFÍA, S.A. Formalizado 81.500 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-20
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-11-28
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2023-12-01

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →