El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

subministrament, instal·lació i posada en marxa d’un analitzador portàtil amb capacitat de mesurar simultàniament i contínuament òxid nitrós (N2O). Disseny compacte, amb bateria i fàcilment transportable per poder treballar en el camp. En particular forma part de l’àmbit objectiu d’aquesta contractació: - La instal·lació i posada en funcionament del sistema, de forma que el contracte ha de cobrir tots aquells elements addicionals que siguin necessaris per a la instal·lació i posada en funcionament de l'equip, en la seva localització designada. - La garantia i manteniment anual durant un any. - La formació pràctica complerta per als usuaris (4 persones). L’objectiu d’aquesta formació serà dotar dels coneixements i habilitats necessàries per poder emprar l’aparell de forma segura, obtenint les màximes prestacions corresponents. L’objecte inclou totes les peces, mà d’obra, desplaçaments i/o enviaments derivats de l’execució de la garantia mínima requerida del fabricant. Aquest equip és essencial per assolir els objectius del següent projecte: Flujos de gases de efecto invernadero en estanques urbanos, referència CNS2022-135283, finançat pel MCIN/AEI/10.13039/501100011033 y por la Unión Europea NextGenerationEU/ PRTR. IP. Daniel Gaspar Von Schiller Calle. Convocatòria: Ayudas para Incentivar la Consolidación Investigadora», dentro del Programa Estatal para Desarrollar, Atraer y Retener Talento, del Plan Estatal de Investigación Científica, Técnica y de Innovación para el período 2021-2023, en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia. (Identificador Base de Datos Nacional de Subvenciones: 652707; extracto publicado en el «Boletín Oficial del Estado» de 11 de octubre de 2022).

Expediente 2023/251 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 59.018 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-20. Expediente 2023/251.

Importes y cifras

59.018 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/251
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-11-07
Fin de presentación de ofertas
2023-11-20

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DILUS INSTRUMENTACION Y SISTEMAS SA Formalizado 58.995 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-11-07
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-11-28
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2023-12-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →