Subministrament i implantació del sistema de telelectura per als comptadors d’aigua del municipi de Fogars de la Selva, així com la integració de les dades en una plataforma de gestió que permeti l’explotació de la informació en temps real, amb visualització alfanumèrica i georeferenciada.
Expediente 525/2025 · Ajuntament de Fogars de la Selva
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Fogars de la Selva (Cataluña). Con valor estimado de 236.956 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-06-06. Expediente 525/2025.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 525/2025
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Fogars de la Selva
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 meses
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-16
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-06-06
Códigos CPV
- 38421100Contadores de agua
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-05-16 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Fogars de la Selva
Ver el órgano →- Prestació del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva, mitjançant l’execució de treballs forestals de reducció de la vegetació, estassada del sotabosc, poda inferior, tala selectiva, arrossegament i trituració de restes vegetals, obertura o manteniment de franges auxiliars i resta d’actuacions necessàries per garantir la funcionalitat preventiva de les franges davant el risc d’incendi forestal, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, el pressupost, l’Estudi Bàsic de Seguretat i Salut i la cartografia de l’expedient. PublicadaPublicada: 2026-05-11
- Contracte administratiu de concessió de serveis per a la gestió i explotació del Bar Social municipal i de les pistes de pàdel municipals de Fogars de la Selva, que inclou la prestació del servei de bar, l’atenció als usuaris de les instal·lacions, el manteniment funcional ordinari dels espais adscrits al servei, la gestió del sistema de reserves de les pistes de pàdel i la dinamització de l’activitat esportiva vinculada a aquestes instal·lacions. PublicadaPublicada: 2026-03-09