Subministrament, en règim de lloguer, dels estands per la Mostra de vins escumosos i gastronomia, i el servei de muntatge i desmuntatge dels mateixos, que tindrà lloc durant el primer cap de setmana d'octubre.
Expediente 4308/2026 · Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia (Barcelona). Con valor estimado de 59.909 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-03. Expediente 4308/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 4308/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-03
Códigos CPV
- 39154100Stands de exposición
- 92331100Servicios de ferias
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-20 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia
Ver el órgano →- Subministrament d'un sistema de graderia telescòpica i seients modulables tipus bancada per al celler de la Fassina, per a organització d'esdeveniments de diferent tipologia. PublicadaPublicada: 2026-07-23
- Servei de musicoteràpia per a l'escola de Música Municipal de l'Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia PublicadaPublicada: 2026-07-21
- Contractació mixta del subministrament, en règim de lloguer, dels estands per la Mostra de vins escumosos i gastronomia, i el servei de muntatge i desmuntatge dels mateixos. ResueltaPublicada: 2026-07-17
- Contractació mixta del subministrament de copes i servei de venda de tiquets de la Mostra de Vins Escumosos i Gastronomia EvaluaciónPublicada: 2026-07-16
- Servei de control de plagues en edificis municipals i espais públics ResueltaPublicada: 2026-06-08
- Servei educatiu de Casalet a infants de 0 a 3 anys durant l’època estival des de finals de juny a finals de juliol. AdjudicadaPublicada: 2026-05-13
- Substitució integral de la gespa artificial de la zona d’esbarjo de la piscina municipal descoberta, amb una superfície aproximada de 1.180 m² AdjudicadaPublicada: 2026-04-21
- Servei de vigilància de seguretat i control d’accés per edificis municipals i per esdeveniments previstos en espais oberts al municipi de Sant Sadurní d’Anoia. AdjudicadaPublicada: 2026-04-01
- És objecte del present plec la contractació promoguda per l'Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia per al subministrament de calçat i complements d’uniformitat per a la Policia Local. AdjudicadaPublicada: 2026-02-13
- Subscripció de les pòlisses d'assegurances generals de l'Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia ResueltaPublicada: 2025-12-10