Subministrament en règim d'arrendament sense opció a compra d'un vehicle tipus furgoneta
Expediente X2024000121 · Ajuntament de Maçanet de Cabrenys
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Maçanet de Cabrenys (Girona). Con valor estimado de 18.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-06-25. Expediente X2024000121.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2024000121
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Maçanet de Cabrenys
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 años
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-06-12
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-06-25
Códigos CPV
- 34100000Vehículos de motor
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil de contratante | Anuncio de Licitación | 2024-06-12 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Maçanet de Cabrenys
Ver el órgano →- L’objecte del projecte és la millora de les rasants; pavimentació dels carrers i voreres, de manera que s'eliminaran les irregularitats i trams reparats existents així com es millorarà la planeïtat del l'espai peatonal. Per millorar l’accessibilitat de persones amb mobilitat reduïda i restringir l’accés de vehicles únicament als veïns de la zona. PublicadaPublicada: 2025-01-28
- L’objecte del projecte és la millora de les rasants; pavimentació dels carrers i voreres, de manera que s'eliminaran les irregularitats i trams reparats existents així com es millorarà la planeïtat del l'espai peatonal. Per millorar l’accessibilitat de persones amb mobilitat reduïda i restringir l’accés de vehicles únicament als veïns de la zona. PublicadaPublicada: 2025-01-28
- Es preveu una millora general del ferm del camí amb un reperfilat, anivellació i compactació, amb adequació de cunetes i trencaigües i la pavimentació amb formigó armat amb malla electrosoldada dels punts més desfavorables del traçat. PublicadaPublicada: 2024-07-26