Subministrament, en arrendament, d'un vehicle de recollida posterior de 6m3 i 3.500kg de MMA per a la flota de Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A.
Expediente OSA-18/2026 · Serveis Ambientals de Castelldefels
Licitación pública de suministros convocada por Serveis Ambientals de Castelldefels (España - Barcelona). Con valor estimado de 26.400 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-31. Expediente OSA-18/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- OSA-18/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Serveis Ambientals de Castelldefels
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- España - Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-13
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-31
Códigos CPV
- 34134200Camiones basculantes
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
- 01. Informe Tècnic de Necessitat_OSA-18-26.pdf
- 02. Plec Prescripcions Tècniques_OSA-18-26.pdf
- 03. Memòria Justificativa_OSA-18-26.pdf
- 04. Plec Clàusules Administratives Particulars_OSA-18-26.pdf
- 05. Annex I_Declaració Responsable_OSA-18-26.docx
- 06. Annex II_Proposta criteris automàtics_OSA-18-26.xlsx
- 07. Certificat d'existència de finançament_OSA-18-26.pdf
- 08. Informe Jurídic_OSA-18-26.pdf
- 09. Resolució Aprovació Expedient_OSA-18-26.pdf
Otras licitaciones de Serveis Ambientals de Castelldefels
Ver el órgano →- Servei complementari de manteniment de la senyalització horitzontal al terme municipal de Castelldefels PublicadaPublicada: 2025-02-06
- Subministrament d’equips de protecció individual per a la plantilla de les societats municipals Serveis Ambientals de Castelldefels SA i Jarfels SA. ResueltaPublicada: 2024-11-25
- Servei de manteniment correctiu extraordinari de la flota de vehicle marca Nord Engineering de la societat municipal Serveis Ambientals de Castelldefels SA ResueltaPublicada: 2024-10-22
- Subministrament de 7 vehicles de recollida bilateral per a la flota de vehicles de Serveis Ambientals de Castelldefels SA, amb la finalitat de portar a terme els encàrrecs de gestió que en el seu favor efectua l’Ajuntament de Castelldefels. ResueltaPublicada: 2024-09-20
- Subministrament d’1 màquina escombradora d’aspiració 5 m3 de capacitat per a la flota de vehicles dels Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A., amb la finalitat de portar a terme els encàrrecs de gestió que en el seu favor efectua l’Ajuntament de Castelldefels. ResueltaPublicada: 2024-09-20
- Servei de connexió a internet d’alta velocitat en ubicació permanent per a les societats municipals Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A. i Jarfels, S.A. ResueltaPublicada: 2024-09-13
- Subministrament en arrendament d’un vehicle de baldeig amb aigua a alta pressió per a la flota de Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A. ResueltaPublicada: 2024-07-17
- Servei de telecomunicacions i tecnologies de la informació per a les societats municipals Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A. i Jarfels, S.A. ResueltaPublicada: 2024-07-10
- Subministrament de pneumàtics i serveis complementaris per als vehicles de la flota de Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A. i Jarfels, S.A. ResueltaPublicada: 2024-07-10
- Servei de reparació i manteniment de contenidors de càrrega bilateral per a Serveis Ambientals de Castelldefels, S.A. ResueltaPublicada: 2024-05-10