El Vínculo El Vínculo.
ResueltaFinanciación UEContrato SARA

Subministrament dels equipaments de xarxa LAN i WIFI degut a les noves necessitats detectades durant el tercer trimestre de 2023 per a l'Institut Català de la Salut, l'Institut Català del sol, el Departament de Salut, el Departament d'Acció Climàtica, Alimentació i Agenda Rural, l'Agència tributària de Catalunya, el Departament d'Empresa i Treball, la Secretaria de Treball, el Departament de Districte Administratiu, l'Institut Català de la Vinya i el vi, el Departament d'Educació, el Departament d'Interior, el Departament de Drets Socials, l'Agència de Residus de Catalunya, el Departament d'Acció Exterior i Govern Obert, el Departament de Recerca i Universitats i el Departament de L'entrega dels serveis TIC que el CTTI presta a la Generalitat de Catalunya i el seu sector públic.

Expediente CTTI-2025-8 · Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Licitación pública de suministros convocada por Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya (Cataluña). Con valor estimado de 5.889.969 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-10. Expediente CTTI-2025-8.

Importes y cifras

5.889.969 €
Valor estimado
4
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CTTI-2025-8
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2024-08-13
Fin de presentación de ofertas
2024-09-10

Códigos CPV

Lotes (4)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Material del fabricant Cisco.
2 Material del fabricant Fortinet.
3 Material del fabricant Aruba.
4 Material del fabricant F5.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
UTE T-Systems – DTGBSI U05463880 · Lote 1 Formalizado 2.924.426 € 2025-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 2 Formalizado 8.665 € 2025-01-24
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 3 Formalizado 1.842.424 € 2025-01-24
UTE BT-SIRT U05484878 · Lote 4 Formalizado 132.792 € 2025-02-05

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-08-13
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-12-24
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-12-24
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-12-24
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-12-24
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-10
DOUE Anuncio de Formalización 2025-02-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-10
DOUE Anuncio de Formalización 2025-02-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-10
DOUE Anuncio de Formalización 2025-02-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-02-10
DOUE Anuncio de Formalización 2025-02-10

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Ver el órgano →