El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament de vitrina de gasos, armaris així com la instal·lació de gasos tècnics per a l’aula 102b i l’aula 101 de la Facultat de Belles Arts de la Universitat de Barcelona. El mobiliari a subministrar és el següent: - Vitrina de gasos sobretaula amb pileta - Vitrina de gasos sense pileta - Armaris de seguretat sota vitrina per a dissolvents - Armaris d’àcid i bases sota vitrina Aquest objecte també compren totes les despeses derivades del lliurament i instal·lació dels equips, així com la instal·lació dels gasos tècnics consistent en l’extracció de les cabines de gasos indicades al plec de prescripcions tècniques particulars. També forma part de l’objecte del contracte del servei post-venta de reparació dels equips subministrats, així com, cobrir tot el procés de revisió del disseny de l’equip proposat i garantia mínima de tres anys del material subministrat.

Expediente 2023/255 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 37.018 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-12-04. Expediente 2023/255.

Importes y cifras

37.018 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/255
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-11-20
Fin de presentación de ofertas
2023-12-04

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DD BIOLAB SLU Formalizado 34.953 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-11-20
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-13
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2023-12-19

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →