Subministrament de gasos medicinals per l'hospital
Expediente AECT-HC 2024 - 0003-0281/2024 · Agrupació Europea de Cooperació Territorial - Hospital de la Cerdanya (AECT-HC)
Licitación pública de suministros convocada por Agrupació Europea de Cooperació Territorial - Hospital de la Cerdanya (AECT-HC) (Cataluña). Con valor estimado de 313.500 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-01-03. Expediente AECT-HC 2024 - 0003-0281/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- AECT-HC 2024 - 0003-0281/2024
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Agrupació Europea de Cooperació Territorial - Hospital de la Cerdanya (AECT-HC)
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 4 años
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2024-11-21
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-01-03
Códigos CPV
- 24111500Gases medicinales
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| AIR LIQUIDE HEALTHCARE ESPAÑA S.L. | Formalizado | 219.348 € | 2025-03-12 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-11-21 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-03-04 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-03-12 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Agrupació Europea de Cooperació Territorial - Hospital de la Cerdanya (AECT-HC)
Ver el órgano →- Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya PublicadaPublicada: 2026-08-24
- Servicio de lencería y lavandería de la AECT-HC PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Servicio de asesoramiento jurídico-laboral para la redacción de una propuesta de Estatuto para profesionales transfronterizos PublicadaPublicada: 2026-07-24
- Servei d'assessorament i assistència jurídica en l'àmbit laboral i de dret administratiu de l'AECT-HC. EvaluaciónPublicada: 2026-07-16
- Subministrament i instal·lació de càmeres a l'interior i substitució de càmeres de l'exterior i Manteniment del sistema de videovigilància del circuit tancat de televisió interior i exterior de l'Hospital de Cerdanya ResueltaPublicada: 2026-06-12
- Servei d'assessoria fiscal i tributaria ResueltaPublicada: 2026-04-30
- Manteniment de refredadors marca CARRIER amb cobertura de garantia total, per garantir-ne el funcionament adequat d'acord amb les recomanacions del fabricant, realitzant les corresponents revisions segons protocols. També s'inclou el sistema d'automatització BMS de CARRIER, per garantir en tot moment el control dels paràmetres de funcionament de les refredadores, identificant incidències, detectant possibles millores i avisant de les alarmes que puguin sorgir en quasevol moment. ResueltaPublicada: 2026-04-15
- Suport i manteniment del sistema de gestio de cues Quenda mèdic de Plexus pel 2025-2029 ResueltaPublicada: 2026-03-30
- Serveis de suport administratiu i tècnic POCTEFA - NEST ResueltaPublicada: 2026-02-26
- Redacció del projecte i posterior direcció d'obres del edifici annex Nest ResueltaPublicada: 2026-01-20