Subministrament de Contenidors de Recollida de Residus Domiciliària i Comercial a la Vila de Molins de Rei
Expediente 1/2024/COPSU · Ajuntament de Molins de Rei
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Molins de Rei (Barcelona). Con valor estimado de 246.542 €. Procedimiento licitación con negociación. Expediente 1/2024/COPSU.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 1/2024/COPSU
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Molins de Rei
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Licitación con negociación
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Urgente
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-04-01
Códigos CPV
- 44613800Contenedores para residuos
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| CONTENUR S.L. | Formalizado | 180.945 € | 2025-03-21 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-04-01 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-09-17 |
| DOUE | Anuncio de Formalización | 2025-09-15 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Molins de Rei
Ver el órgano →- Contracte administratiu de subministrament de les parts danyades de la Carpa Mariona. AdjudicadaPublicada: 2026-07-28
- Contracte d'emergència pel subministrament i instal·lació provisional d'una màquina refrigeradora per donar suport a la instal·lació de climatització actual al Mercat Municipal. AdjudicadaPublicada: 2026-07-28
- La realització de les obres per l’ampliació del Club de petanca Incresa al carrer Felip Canalias de Molins de Rei, amb l’objectiu de millorar i ampliar les instal·lacions existents, dotant-les d’equipaments adequats que permetin un ús òptim i accessible per a tots els ciutadans PublicadaPublicada: 2026-07-07
- Contractació del servei de direcció d'obra i direcció d'execució del pavelló esportiu al Pont de la Cadena AdjudicadaPublicada: 2026-07-03
- Contractació pels serveis de coordinació de seguretat i salut durant les obres d'un nou Poliesportiu a l'escola Pont de la Cadena AdjudicadaPublicada: 2026-07-03
- Contracte d¡obres per la reurbanització del carrer Miquel Tort de Molins de Rei. Les obres queden definides en el Projecte de reurbanització del carrer Miquel Tort, el qual té com objecte la remodelació total del carrer i els seus serveis PublicadaPublicada: 2026-06-21
- Adhesió i contractació basada del LOT 1 pel subministrament en règim d’adquisició, de taules, cadires, escenaris i tanques per a esdeveniments AdjudicadaPublicada: 2026-06-19
- Adhesió a la segona pròrroga de l'acord Marc de Serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.05), pels serveis de direcció d’execució de la nova residència per a gent gran i l’urbanització de l’espai lliure de la parcel·la. AdjudicadaPublicada: 2026-06-19
- Adhesió a la segona pròrroga de l'acord Marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2021.05), pels serveis de coordinació de seguretat salut de l’obra de la Residència per a gent gran i centre de dia a Molins de Rei i la urbanització de l’espai lliure de la parcel·la. AdjudicadaPublicada: 2026-06-19
- Serveis per a la redacció del Pla director de clavegueram de l’Ajuntament de Molins de Rei. PublicadaPublicada: 2026-06-07