El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Subministrament de carburant per als vehicles i maquinària municipal i el subministrament i transport de gasoil B, C I GLP-propà. L’objecte d''aquest contracte és el subministrament directe, per lots, de carburant per als vehicles i la maquinària municipal i subministrament i transport de gasoil tipus B, C i GLP - Propà per a la calefacció i ACS (aigua calenta sanitària) de les calderes dels edificis de l’Ajuntament de Castelldefels que seran subministrats a mesura que les necessitat de la Corporació ho requereixen, amb total subjecció a les obligacions que s''especifiquen en aquest Plec i al Plec de prescripcions tècniques, que formen part integrant de la present contractació, que a tots els efectes té caràcter contractual.

Expediente CONTRACTACIO-SUMIN/2024000112 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 218.541 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-25. Expediente CONTRACTACIO-SUMIN/2024000112.

Importes y cifras

218.541 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CONTRACTACIO-SUMIN/2024000112
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-02-10
Fin de presentación de ofertas
2025-02-25

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Subministrament de carburant per als vehicles i maquinària municipal
2 Lot 2 - Subm. gasoil

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
RED ESPAÑOLA DE SERVICIOS SA · Lote 1 Formalizado 70.000.000 € 2025-05-06

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-02-10
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-04-07
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-05-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →