El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament de cabines sanitàries portàtils en règim de lloguer i el servei de manteniment i neteja d’aquestes, consistent en les següents prestacions: • Subministrament, en règim de lloguer de fins a 90 cabines sanitàries considerades necessàries per al servei de WC en els diferents esdeveniments Festius i Culturals, organitzats pel Departament de Cultura, Tradicions i Festes. • La prestació dels serveis de neteja periòdica de les 90 cabines, la reposició de material fungible i dels líquids sanitaris durant l’ús dels WC. • La retirada de les cabines sanitàries un cop finalitzi l’esdeveniment. • Els serveis de manteniment i reposició si s’escau que es considerin imprescindibles per a garantir que els esdeveniments Culturals i Festius, a estiguin en perfecte estat de salubritat per a l’ús públic. El contracte es mixt, de subministrament i de servei, essent la prestació principal el subministrament (lloguer de la cabina).

Expediente 1431-000028-005854/2023 · Ajuntament de Sitges

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Sitges (Barcelona). Con valor estimado de 85.694 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-20. Expediente 1431-000028-005854/2023.

Importes y cifras

85.694 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
1431-000028-005854/2023
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sitges
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-11-03
Fin de presentación de ofertas
2023-11-20

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
TOI TOI SANITARIOS MOVILES SA Formalizado 71.412 € 2024-01-17

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-11-03
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-16
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-01-19

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sitges

Ver el órgano →