El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Subministrament de 3 furgonetes tipus L2H1 (1.2tn) i 1 camió ploma, mitjançant l’arrendament en la modalitat de rènting amb opció a compra, amb el conjunt d’aparells tècnics i accessoris necessaris per tal de ser destinats a les prestacions de treballs i transports per part dels serveis municipals de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú.

Expediente 60/2025/eCONT · Ajuntament de Vilanova i la Geltrú

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Vilanova i la Geltrú (Barcelona). Con valor estimado de 274.100 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-08-14. Expediente 60/2025/eCONT.

Importes y cifras

274.100 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
60/2025/eCONT
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
4 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-07-15
Fin de presentación de ofertas
2025-08-14

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Subministrament de tres (3) furgons tipus L2H1 (1.2 Tn) en la modalitat de rentin amb opció de compra.
2 Subministrament d’un (1) camió de 3.500 Kg amb caixa oberta i bolquet, amb grua en la modalitat de rentin amb opció de compra.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ANDACAR 2000, S.A. · Lote 1 Formalizado 142.560 € 2026-01-14
ANDACAR 2000, S.A. · Lote 2 Formalizado 72.000 € 2026-01-14

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-07-15
DOUE Anuncio de Licitación 2025-07-16
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-12-03
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-12-03
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-01-21
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-01-21

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Vilanova i la Geltrú

Ver el órgano →