El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament d’un simulador de pacient adult de cos sencer, per als estudis de Medicina i Ciències de la Vida de la Universitat Pompeu Fabra, finançat pel Ministeri de Sanitat d’acord amb el Reial Decret 698/2023, de 25 de juliol, d’acord amb el Plec de prescripcions tècniques (PPT) Actuació finançada per l’ajut concedir amb el Reial Decret 698/2023, de 25 de juliol, què regula, amb caràcter excepcional i per raons d’interès públic i social, la concessió directa de subvencions a universitats públiques per al finançament de despesa corrent derivada de l’increment de places d’estudis de Grau en Medicina del curs 2023-2024, així com de les inversions necessàries tant per dur a terme l’esmentat increment, com la millora de la qualitat docent.

Expediente UPF-2024-0026 · Universitat Pompeu Fabra

Licitación pública de suministros convocada por Universitat Pompeu Fabra (Barcelona). Con valor estimado de 90.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-05-24. Expediente UPF-2024-0026.

Importes y cifras

90.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
UPF-2024-0026
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat Pompeu Fabra
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-05-07
Fin de presentación de ofertas
2024-05-24

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
LAERDAL ESPAÑA, S.L. Formalizado 89.995 € 2024-06-04

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-05-07
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-06-04
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-06-04

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat Pompeu Fabra

Ver el órgano →