Subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministrament (CUPS) de titularitat de l’Ajuntament de Gavà: LOT 1 baixa tensió de menys de 15 kw. (Exp. 2023.04)
Expediente 2026/00001804T · Ajuntament de Gavà
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Gavà (Barcelona). Con valor estimado de 441.837 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente 2026/00001804T.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2026/00001804T
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Gavà
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-02-23
Códigos CPV
- 09310000Electricidad
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| IBERDROLA CLIENTES, S.A.U. | Adjudicado | 365.155 € | 2026-02-12 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-02-23 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Gavà
Ver el órgano →- Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la
seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Contractació de de l’execució de les obres del projecte d’ombres a l’illa de vianants (OMO 27/25). projecte de despesa: 2025/03
Lot 1: introducció d’ombres naturals iLot 2: instal·lació de tendals PublicadaPublicada: 2026-08-24
- Servei de recollida, transport, dipòsit i destrucció de documentació confidencial de caràcter públic generada per l’Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-21
- L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II). PublicadaPublicada: 2026-08-18
- Contractació de l’execució de les obres i treballs compresos en la memòria valorada “arranjament dels bancs de l’auditori Marc Grau OMO 04/25”. PublicadaPublicada: 2026-08-17
- Execució de les obres i treballs compresos a la Fase II de l’actuació de “Millora urbana integral” per a la renovació i millora del paviment asfàltic i reparació de voreres de diferents carrers del municipi (OMO 05/2026) per tal de d’adequar-los a les necessitats funcionals i de durabilitat. PublicadaPublicada: 2026-08-14
- Servei d’organització i execució del càtering per dos esdeveniments anuals organitzats pel Programa de Gent gran de l’Ajuntament de Gavà.
Els actes consistiran en un sopar dins la programació de Festa Major de Sant Pere i un dinar dins la programació de Festa Major de Sant Nicasi PublicadaPublicada: 2026-08-12
- servei que coordini, gestioni i realitzi les activitats compreses en el programa d’activitats adreçades a la gent gran i altres serveis sol·licitats organitzats pel Programa de Gent Gran del Departament d'Acció Social i Mediació de l'Ajuntament de Gavà. PublicadaPublicada: 2026-08-12
- Adhesió de l’Ajuntament de Gavà a l’Acord marc de subministrament de mobiliari urbà i parcs infantils amb destinació a les entitats locals de
Catalunya (expedient 2022.05) i la contractació del subministrament de 300 pilones sense instal·lació (Lot 10) per l'Ajuntament de Gavà AdjudicadaPublicada: 2026-06-28