Serveis tècnics d'enginyeria -especialitat cicle de l'aigua- a prestar-se en el període 2026-2028.
Expediente SEC/2026/760 · Ajuntament de Sant Pere de Riudebitlles
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Pere de Riudebitlles (España - Barcelona). Con valor estimado de 55.440 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-04. Expediente SEC/2026/760.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- SEC/2026/760
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sant Pere de Riudebitlles
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- España - Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-11
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-04
Códigos CPV
- 71300000Servicios de ingeniería
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Pere de Riudebitlles
Ver el órgano →- Serveis jurídics de suport a la gestió/tramitació administrativa municipal -període 2025. ResueltaPublicada: 2025-01-13
- Serveis d'arquitecte/a tècnic/a a prestar-se en el període 2024/2025. AdjudicadaPublicada: 2024-08-27
- Servei formatiu d'estimulació cognitiva i emocional per a gent gran i per a persones en situació de dependència període 2024-2026. ResueltaPublicada: 2024-07-25
- Servei formatiu d’atenció psicològica terapèutica individualitzada a infants, adolescents i les seves famílies període 2024-2026. ResueltaPublicada: 2024-07-25
- Suport formatiu a cuidadors familiars període 2024-2026. ResueltaPublicada: 2024-07-25
- Concessió per a l'ús i explotació del servei bar situat dins del recinte de la piscina municipal de Sant Pere de Riudebitlles. ResueltaPublicada: 2024-05-20
- Execució de les obres del projecte “Renovació i millora de la xarxa d'aigua potable de Sant Pere de Riudebitlles, 3a fase”. ResueltaPublicada: 2024-04-08
- Execució de les obres del projecte “Renovació de la xarxa d'aigua potable del carrer La Carretera, Passeig Sant Jeroni i carrer Sant Quintí del municipi de Sant Pere de Riudebitlles”. ResueltaPublicada: 2024-02-29
- Serveis jurídics de suport a la gestió/tramitació administrativa municipal -període 2024. ResueltaPublicada: 2024-01-11
- Treballs de manteniment i conservació de la llera del Torrent Cuitó. ResueltaPublicada: 2023-12-28