Serveis professionals d''anàlisi, disseny, desenvolupament i suport de nous mòduls funcionals per a la plataforma Sentilo Terrassa per garantir, amb criteris d''escalabilitat i suport, la publicació de les dades provinents de la detecció dels passos de vehicles als punts de control establerts per la ZBE, amb mesures de contractació pública ecològica, dins del marc de la iniciativa "NEXTGENERATION EU"
Expediente ECAS 12352/2023 · Ajuntament de Terrassa
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Terrassa (Barcelona). Con valor estimado de 97.000 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-24. Expediente ECAS 12352/2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ECAS 12352/2023
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Terrassa
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Urgente
- Duración del contrato
- 18 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-11-15
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-11-24
Códigos CPV
- 72222200Servicios de planificación de sistemas de información o de tecnología de la información
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SEIDOR OPENTRENDS SL | Adjudicado | 97.000 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-11-15 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-12-27 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Terrassa
Ver el órgano →- Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Redacció del projecte d'obra local ordinària de construcció dels murs d’accés de vehicles al centre cívic i comunitari de Terrassa-Centre mitjançant l'Acord Marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en la “Memòria valorada de renovació del paviment en diferents trams de carrer de la ciutat de Terrassa”, concretament uns trams dels carrers Cardaire, Navas de Tolosa i Mare de Deu de l’Esperança mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Subministrament en règim d’adquisició, d’escenaris per al Servei de Qualitat Democràtica de l’Ajuntament de Terrassa, mitjançant l’Acord marc de subministrament de material logístic i serveis associats per a l’organització d’actes amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-28
- Treballs d’asfaltatge, pavimentació i obres complementàries continguts en LOTS 3 i 5 del “Projecte de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers de la ciutat de Terrassa. Fase 2” mitjançant l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis. AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Servei de Redacció del Projecte d’urbanització i d’obra local ordinària de millora del drenatge de la plaça Catalunya mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Servei de Redacció del Projecte d’urbanització i d’obra local ordinària de millora de reparació dels murs de les jardineres dels carrers Olot, Ibáñez Aldecoa, Tortosa i Borges Blanques mitjançantl’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de Municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Coordinació de Seguretat i Salut de les obres del Lot 2 del «Projecte de millora de l’accés a diferents Polígons Industrials de la ciutat 2024. Asfalts, clavegueram, enllumenat i jardineria» i de les obres del Lot 1 del «Projecte d’obra local ordinària de millora del paviment asfàltic en trams de diferents carrers dels polígons industrials a Terrassa», mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Serveis de Redacció del projecte bàsic per millorar la capacitat de xarxa de clavegueram del carrer Dibuixant Avellaneda de Terrassa, mitjançant l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’Associació Catalana de municipis AdjudicadaPublicada: 2026-08-26